KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: 777174296
napište nám

NOVINKY

arr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 69,00 Kč (2,76 €)
naše cena 2,50 Kč (0,10 €)
naše cena 5,50 Kč (0,22 €)

 

 

 

 


Provoz v těchto dnech

Milí zákazníci.

Nejrychlejší, nejspolehlivější a nejlevnější je odesílání na pobočky Zásilkovny- doručení max do 2 dnů. Máme aktuální informace od přepravců, že kurýři mají naplněné kapacity a že doručení se může protahnout o několik dní (Česká pošta, Nejlevnější doručení na adresu).

Svoz balíkůod nás je 3x týdně.

V současné době je doručení možné téměř do všech států Evropy.

Vyřízení objednávky se může protáhnout až na 3 dny.  S ohledem na situaci ( děti 24/7) vám odpověď na email může dojít třeba o půlnoci :-)... Děkuji za trpělivost a pochopení.

Přeji nám všem v této neobvyklé době, abychom ji prožili co nejnaplněněji. Teď je ten pravý čas pro tvoření ...nejen poctivých věcí....vztahů....nových realit a změn. Buďme tou změnou, kterou chceme vidět ve světě :-)

přeji krásné jaro.

Jitka Wachmann