KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: +420 797751843
napište nám

NOVINKY

arr3Kozinky s potiskemarr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 69,00 Kč (2,76 €)
naše cena 8,00 Kč (0,32 €)

 

 

 

 


27. 07. 2020

Sandálky meziprsťáky

Sandálků meziprsťáků, které si můžete sami vyrobit, je obrovská spousta.... pásky v podstatě můžete vést kudy chcete a poskládat si je dle vlastní fantazie.

Důležitá je ale jedna podstatná věc - musí vám bota sedět a respektovat ergonomii chůze. Velkou výhodou meziprsťáků je, že z nohy nesjíždí a je tam velká pravděpodobnost, že sednou opravdu dobře.

Botka by měla být hodně dobře utažená na noze, aby prsty neměly tendenci botu na noze přidržovat za pásky kolem.

Kůže vám povolí, takže i když zpočátku dobře dotáhnete, tak pravděpodobně budete časem dělat jednu zapínací dírku navíc:-).

Máme pro vás inspiraci, jak by taková botka mohla vypadat. Je ozkoušená a na nohách sedí skvěle.

Pásky jsou podlepeny pod stélkou. Doporučujeme kraje pásek (ty, co se podlepují) zploštit (dobře posloužil odlamovací nůž), aby se co nejvíc vyrovnaly a výstupky na došlapné ploše byly co nejmenší.

Je dobré botky průběžně zkoušet a pásky lepit ve směru, kterým povedou.

Velmi důležité je trefit místo mezi palcem a ukazováčkem, aby nebylo příliš u kraje a noha pak nevyjížděla ven. Samozřejmě toto místo kreslíte dle vaší nohy, ale trošku bych přidala směr ke středu, pro jistotu.

Páska přes patu je držena dvěma "stojnicemi" - na každé straně jedna. Tyto stojnice směřujte více dozadu k patě, aby pata neměla možnost z boty sjíždět do stran. Stojnice jsou lepší kratší než delší. Tím zkracujete možnost nežádoucího pohybu nohy v botě.

Přeji, aby se botky povedly hned napoprvé a aby chůze v nich byla přirozená a pohodlná:).

Za tým Šíjeme z kůže vyrobila a vyzkoušela Marie Psotná.