KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: +420 797751843
napište nám

NOVINKY

arr3Kozinky s potiskemarr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 6,00 Kč (0,24 €)
naše cena 7,50 Kč (0,30 €)
naše cena 14,00 Kč (0,56 €)

 

 

 

 


27. 04. 2020

Prsťákové sandále

Venku začíná být stále tepleji a už i my se začínáme poohlížet po botkách, které by byly pro naše nožky co nejvzdušnější. Nabízí se vyzkoušet si ušít nějaké sandálky. Velmi oblíbené v tomto směru mohou být ty, co mají takovou tu "zarážku" mezi palcem a ukazováčkem na noze. Já osobně tatovéto botky v oblibě moc nemám, ale je spousta těch, kteří je milují. Navíc co se týče sandálů, tak je to model, který nejlépe sedí na noze...

Jak si takové sandále ušít? No upřímně.... pokud vám někdo nedá už vyzkoušený a prověřený střih, tak to není nic úplně jednoduchého. Tyto jsem šila doslova na noze modelky.... tuhle odměřit palec, tuhle jak půjde ten pásek, tady to odstává, co s tím? Kuchnout, ztenčit, sešít? Je to kousek kůže, ale vytvarovat ho tak, aby seděl skvěle na noze je docela fuška:-).

Ale, zkuste to a sami uvidíte. Minimálně získáte cennou zkušenost a kdo ví, třeba se vám to povede hned napoprvé... Pochlubte se nám pak se svými výtvory.

Použitý materiál: stélka z hovězí štípenky, svršek z hovězí valchované třísločiněnné kůže, na malůvku použita fixka na kůži Acryl Opak, na podrážku plotna Sound 2mm, barva na kůži lihová Tis, barva na hrany světle hnědá, lepidlo Vukolep bez toluenu.

Za tým Šijeme z kůže Marie Psotná