KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: +420 797751843
napište nám

NOVINKY

arr3Kozinky s potiskemarr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 6,00 Kč (0,24 €)
naše cena 14,00 Kč (0,56 €)

 

 

 

 


O nás+náš příběh
Náš příběh

Jak šel čas... aneb náš příběh, naše firma, náš tým - Šijeme z kůže

Jak to všechno začalo...

  V roce 2015 jsem si poprvé vyrobila svoje první barefootové sandály – tzv. huarache. Podrážka (plotna), kůže, provázek = rychlá a jednoduchá výroba na koleni možná, tedy značka ideál. Byla jsem nadšená. Hned jsem začala zkoušet další a časem i pořádat workshopy na jejich výrobu. Postupem času jsem začala zkoušet šít i jiné typy bot pro sebe a své děti. Onehdá se mi naskytla příležitost výhodně koupit kůži, ale v množství, ze kterého by byly boty pro rodinu na dvě generace dopředu. Ale jelikož ve mně dřímal odedávna obchodní duch, řekla jsem si, že ji koupím a přebytek kdyžtak pak rozprodám…

... a tak v roce 2017 bylo zaseto semínko pro mé budoucí podnikání. Moje pokusy o boty však končily často nezdarem – jednou mi byly boty malé, pak zas velké ...z čehož se nejvíce těšily obdarované kamarádky :-)...pak jsem jaksi ehmm ušila jen jednu botu a... mezitím děti z velikosti vyrostly a tak různě dokola v náhodném pořadí :D.... a mně došlo, že jsem daleko lepší obchodník než švadlenka... a to už byl jen krůček ke spuštění e-shopu Šijeme z kůže, který spatřil světlo světa v květnu roku 2018.

V té době jsem měla coby samoživitelka na volné noze několik zaměstnání a e-shop byla taková bokovka. Začátky byly zn. punk aneb podnikání z obýváku :-D... Brzy bylo zřejmé, že musím z obýváku pryč a že nemohu dál tříštit energii. A tak jsem dorozpustila svoje sólo rodičovské existenční strachy, sekla s ostatními pracemi a vsadila vše na jednu kartu.  Naplno jsem začala s hýčkáním e-shopu a jeho zákazníků :-).  Děti pomáhaly s balením balíků a téměř dva roky kreslily na dárkové sáčky pro naše zákazníky originální obrázky...moc ráda na toto období vzpomínám...
Občas jsem dala dětem i náročnější úkoly :-D.Od té doby jsme se dost posunuli... Firma pomalu roste, profesionalizuje se a i tým se rozrůstá...
FOTO KVĚTEN 2020
Zleva: Hani Černá - expedice, sklad, šéfka Jitka Wachmann, dvorní fotografka a blogerka Maruška Psotná a Verča Zemanová - expedice. Ještě máme v týmu čerstvého nováčka, se kterým jsme se zatím nestačily vyfotit. Je jím Eva Kelbichová, která nám pomáhá se sociálními sítěmi.

 

 

Kontakty na nás:

Jitka Wachmann - majitelka a šéfka, +420 797 751 843 – především poradenství ohledně výběru materiálu a pomůcek.


Když budete volat na telefonní číslo +420 797 751 844 – dovoláte se do dílny k Hani nebo Verče. S nimi vyřešíte případné doplnění objednávky, informace o stavu objednávky atpod. 

Hani Černá -sklad, expedice, Tel: +420 797 751 844. Jak jí poznáte i po hlase? Z jejího projevu i na dálku lze cítit svižnost a energičnost.


Verča Zemanová - expedice . Tel: +420 797 751 844 Jak jí poznáte i po hlase? Z jejího projevu i na dálku lze cítit klid a rozvážnost.


Děkuji celému svému báječnému týmu za pracovní nasazení a loajalitu!

Děkuji všem našim zákazníkům za přízeň! 

Děkuji svým dětem za podporu a trpělivost s vytíženou matkou!

Bez nikoho z vás bych nebyla tam, kde teď jsem.


Jitka Wachmann

www.sijemezkuze.cz
----------------------------------
Pár fotek ze zákulisí....

 

 
Šijeme z kůže

Dobrý den,

vítám Vás v ehopu sijemezkuze.cz. Můžete na něm zakoupit sortiment pro tvoření z kůže a koženky. Tvoří se z ní nejčastěji barefoot boty, kabelky, peněženky, klíčenky, pásky, ale třeba i botičky pro panenky, obojky pro psy nebo  sedla na motorky :-) atpod.  Kůži a koženku nabízíme buď na míru, nebo zbytkovou na váhu. Dále pak v eshopu můžete zakoupit mořidlové i akrylátové barvy na kůži, fixy na kůži,  jehly pro ruční i strojové šití, ruční i elektrické nářadí, materiál na stélky, zateplení, obuvnické plotny, obuvnická lepidla. Z galanterie pak přezky, gumičky, pruženky, popruhy, paracord, korálky, knoflíky, nitě, pruženky, poruhy, polotovary a mnoho dalšího.

Pokud váháte jakou kůži a v jaké velikosti použít, pročtěte si článek zde .  Máte-li nějaké další dotazy, nevíte si rady či se chcete poradit ohledně nákupu, neváhejte mě kontaktovat na emailu info@sijemezkuze.cz   nebo volejte na telefonní číslo 797751843.

Nabídku e-shopu průběžně rozšiřuji o nové produkty. Pokud v nabídce nenajdete to co hledáte, neváhejte mě kontaktovat.  Jestliže chcete mít přehled  a nechcete si nechat utéct tipy, recenze výrobků, novinky, akce a výprodeje, přidejte si stránku Šijeme z kůže na facebooku a sledujte náš blog zde. Výhody regiistrace na mém eshopu najdete zde. Při registraci doporučuji zaškrtnout odběr newsletterů - nebojte nespamuji vůbec často ;-).

 

Z ekologických důvodů balím do recyklovaných obalů.  Vážím si každého nákupu, kterým podpořítě naši firmu-  tedy mě - Jitku- šéfovou a mé děti. Děkujeme!