KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: +420 797751843
napište nám

NOVINKY

arr3Kozinky s potiskemarr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 10,00 Kč (0,40 €)
naše cena 8,00 Kč (0,32 €)

 

 

 

 


28. 01. 2020

Novinky v roce 2020

Moji milí zákazníci.
Moc Vás zdravím a přeji Vám, ať se Vám v nadcházejícím roce kovové krysy daří ve všech oblastech. Přeji nám všem spokojenostý a naplněný rok 2020. Kéž jsou všechny bytosti štastné.
Děkuji za přízeň v loňském roce, opravdu si jí moc vážím. Díky Vám, jsem po roce a půl fungování eshopu, mohla sundat nohu z plynu a upustit od svých mnoha projektů a zaměstnání, která mě v posledních 10 let provázela- aneb sólo máma na volné noze . Letos se mohu pracovně věnovat již a zcela bezvýhradně Vám . Věřím, že díky tomu nabídky a služby eshopu ještě zkvalitním. Celý rok mě doprovází mé děti, které pro Vás kreslí sáčky na vzorky kůží. Věřím, že Vás obrázky těší stejně jako mě.

Mám pro Vás několik novinek.
První novinka – máme nový účet. Prosím buďte pozorní při placení a přepiště si ve Vašich šablonách v bankovnictví, jinak nám peníze chodí na jiný účet a nepárují se nám platby. Moc díky .
Druhá novinka – stali jsme se plátci DPH. Nadšením z toho neskáčeme...ale zas dobrá zpráva pro ty z Vás, kdo jste v tom plátcovství také.

Děkuji za Vaši veškerou podporu ve formě milých zpráv a zpětných vazeb, zahřejí na srdci. Děkuji za dobré myšlenky a držení palců. Děkuji za veškerou spolupráci, kterou jsem s mnohými z Vás, moji milí, navázala. Jste pro mě důkazem, že svět je v pořádku a laskavost má v tomto světě místo .
Sledujete nás, máme mnoho novinek a stále budou přibývat. Nejvíc novinek zachytíte, když nás budete sledovat na facebooku..

S vděčností zdraví Jitka Wachmann, Šijeme z kůže