KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: +420 797751843
napište nám

NOVINKY

arr3Kozinky s potiskemarr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 10,00 Kč (0,40 €)
naše cena 250,00 Kč (10,00 €)

 

 

 

 


28. 05. 2020

Kreativní tvoření z kůže

Rádi byste si vyrobili nějaké výrobky z kůže a nevíte jak na to? Není to nic těžkého. Přinášíme vám pár tipů a inspirací, jak by takové výrobky mohly vypadat:-).

Níže si můžete prohlédnout, jak třeba může vypadat kožený náramek na ruku, jednoduchá peněženka, kapsa na karty, doklady, vizitky či drobné, anebo různé záložky do knížky.

Se srdíčkovou záložkou, peněženkou a náramky nám pomohly kurzy  Veroniky Mocové, které jsou zdarma i pro vás :-).

https://www.kurzyproradost.cz/kurz/siti-bot-pro-zacatecniky-164

 

Náramek na ruku může mít různé barvy i tvary, a dokonce ho můžete zdokonalit nějakým malovaným motivem. Fixy i další vybavení najdete na našem e-shopu.

Peněženku si také můžete přizpůsobit dle svých představ... Jednoduchý návod vč. šablony najdete v již zmíněném kurzu výše.

Trošku složitější je pak vymyslet šablonu na takovouto šikovnou kapsu na doklady, vizitky či drobné.

Velmi efektivní a neobvyklé je srdíčková záložka do knihy... Koukněte, jak může vypadat... zhotovení je pak opravdu velmi jednoduché:-).

Na závěr můžete udělat opravdu jednoduché záložky třeba s motivem zvířátek:-).

Za tým Šijeme z kůže vyrobila, nafotila a napsala Marie Psotná