KONTAKTY

Bc. Jitka Wachmann
Kostelní 10,
33452 Merklín
tel: +420 797751843
napište nám

NOVINKY

arr3Kozinky s potiskemarr3MIKULÁŠKÁ NADÍLKAVe dnech 5. - 10.12. sleva 30% na zbytkové balíčky kůží a poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,-.... arr3Textilie NIZAPevnější textilní materiál vhodný k výrobě bot, kabelek, batohů atpod. Tato textilie se nemusí... arr3Přidejte rezenzi a umístěte si zde reklamu či získejte slevuBližší informace naleznete v záložce ''Fotogalerie a rezenze''.... arr3Naskladněno ZATKÁVANÉ MERINO

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 250,00 Kč (10,00 €)
naše cena 69,00 Kč (2,76 €)
naše cena 8,00 Kč (0,32 €)

 

 

 

 


08. 06. 2020

Kožená kabela nejen pro pány

Taky patříte mezi ty dámy, které mají rády kvalitní doplňky volného stylu? A nevadí jim, že jejich partner má hodně podobnou kabelu, jako ony?

Přicházím s inspirací na jednu takovou kabelu, která není moc velká, ale přitom se do ní vejde vše potřebné vč. vody na pití. Je elegantní a zároveň praktická. No a jak jinak, je unikátní a vaše, protože jste si jí sami šily:-).

Když jí viděl můj chlap, hned mi jí chtěl zabavit... ubránila jsem si jí zuby nechty, protože tahle kabela je to, po čem jsem dlouho toužila...

Výstižně - V jednoduchosti je krása.

 

Tipy na výrobu:

  • i když se postup zdá jednoduchý, doporučuji si nejdřív nakreslit střih na papír a vychytat všechny záhyby a ohyby
  • je dobré napsat si přesný postup šití na papír a domyslet všechny záludnosti. Když na ně příjdete až během ostré výroby, už se s tím nic moc nedá dělat.
  • postranní švy mohou být přiznané, napůl přiznané anebo vnitřní... já použila všechny možnosti.
  • použila jsem hovězí kůži třísločiněnou nebarvenou silnější a potřela jsem jí barvou tmavý ořech. Tuto barvičku mám obzvlášť ráda, protože vytváří nádhernou patinu a můžete si s ní různě pohrávat a stínovat. Navíc je jemná a univerzální a není tak tvrdá jako černá:-).
  • největší oříšek je vyříznout si všechny části kabely rovně, aby to lícovalo
  • už se nedivím, že podobné kabely na internetu jsou tak drahé. Kůže spotřebujete opravdu hodně a cena materiálu se vyšplhá i třeba k dvěma tisícům.
  • myslela jsem si, že když nebudu mít v kabele různé kapsičky a přihrádky, že tam bude zmatek. Jsem mile překvapena, že není. Úplně mi to vyhovuje:-).

Za tým Šijeme z kůže - Marie Psotná